KING

KING - jest zaawansowaną elektroniką wtryskową, zaprojektowaną z myślą o nowoczesnych pojazdach benzynowych do zastosowań jako instalacja LPG i CNG. Posiada homologację zgodną z aktualnymi normami bezpieczeństwa dotyczącymi systemów gazowych (R 67-01 i R-110), co pozwala utrzymać poziom zanieczyszczeń w spalinach poniżej limitu przewidzianego najbardziej rygorystycznymi normami (EURO 4).

KING – gwarantuje doskonałe osiągi pojazdu podczas zasilania gazem i nie ma najmniejszego wpływu na osiągi pojazdu podczas zasilania benzyną. Automatycznie sporządza najlepsze parametry spalania, ciągle weryfikuje warunki pracy silnik, monitorując wiele parametrów, takich jak: (czas wtrysku benzyny, ciśnienie i temperaturę gazu, temperaturę reduktora) i ustala odpowiednią ilość wtryskiwanego gazu redukując emisję spalin i przedłużając żywotność katalizatora.

 

Dostępne warianty systemu KING:

  • KING – system obsługujący auta do 4 cylindrów w ekonomicznej plastikowo-blaszanej obudowie
  • KING - system obsługujący auta do 4 cylindrów w aluminiowej obudowie połączony z OBD i wykorzystujący informacje płynące z OBD do korekt mapy LPG/CNG w czasie rzeczywistym
  • KING - system obsługujący auta 5-6-8 cylindrów w aluminiowej obudowie połączony z OBD i wykorzystujący informacje płynące z OBD do korekt mapy LPG/CNG w czasie rzeczywistym – wymaga dodatkowego kabla do podłączenia do złącza OBD)
  • KING – dzięki swej uniwersalności obsługuje systemy sekwencyjne, półsekwencyjne, fullgroup. Poprzez swoją innowacyjność jest kompatybilny z listwami wtryskowymi:

- AEB (3Ω)
- MATRIX (HD 3Ω / 4Ω, XJ 5Ω, HS)
- VALTEK (2Ω /3Ω), T34
- RAIL (2Ω /3Ω)
- OMVL (Fast 4Ω)
- MAGICJET

Jak również z reduktorami:

- ZAVOLI (Zeta N/S)
- TOMASETTO (Alaska, Artic)
- OMVL (STD, MP, HP)
- MAGIC3
- GURTNER (BASIC>245 HP, LUXE>306 HP)

Najważniejsze cechy systemu KING:
- Proste i łatwe zestrojenie systemu
- Do zastosowania jako instalacja LPG/CNG
- Precyzyjne algorytmy obliczania korekt dawki gazu wynikające ze specyfiki  paliwa gazowego LPG/CNG
- Niezawodność pracy systemu, gwarantowana przez firmę A.E.B., światowego lidera systemów LPG/CNG
- Połączenie z OBD
- Obsługa systemu sekwencyjnego, półsekwencyjnego, fullgrup
- Mnogość wariantów kompletacji listw wtryskowych i reduktorów

 

Informacja:

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.